Bezdrôtové príslušenstvo
Ponúkame Vám inovatívne wireless príslušenstvo, ktoré Vám pomôže pri sledovaní televízie, rozhovore na väčšiu vzdialenosť, telefonovaní, alebo ovládaní Vašich prístrojov.

Ponúkame Vám inovatívne wireless príslušenstvo ktoré Vám pomôže pri sledovaní televízie, rozhovore na väčšiu vzdialenosť, telefonovaní alebo ovládaní Vašich načúvacích prístrojov

MyPAL micro

Komunikácia, ktorá neprebieha tvárou v tvár je veľkou výzvou. Beltone myPAL micro je malý prenosný mikrofón, ktorý je možné dať blízko osoby ktorú chcete počuť. MyPAL zachytí čistý zvuk a to aj v hlučnom prostredí. Následne ho prenesie priamo do Vašich načúvacích prístrojov a umožní Vám tak bez problémov konverzovať

TV Link

Pomocou TV link si môžete vychutnať čistý zvuk televízie, alebo iného audio zariadenia tak hlasno, ako vám to vyhovuje a súčasne počuť Vaše okolie. TV Link je možné pripojiť takmer k akémukoľvek zariadeniu ako je televízia, HiFi veža, alebo počítač. Umožní Vám tak prístup k zábave priamo vo Vašich načúvacích prístrojoch.

 

Diaľkový ovládač

Intuitívne diaľkové ovládanie Vám zaistí jednoduché a komfortné počutie. Jeho pomocou môžete upravovať hlasitosť jedného, alebo obidvoch načúvacích prístrojov, meniť programy, prepínať medzi zvukmi prenášanými z rôznych zariadení ako je televízia, rádio, myPAL, počítač. Jedným pohľadom na veľký LCD displej zistíte zvolený program, hlasitosť alebo stav batérie.

Phone Link

Phone Link Vám umožní počuť zvonenie telefónu priamo vo Vašich prístrojoch, telefonovať “hands-free” aj keď je Váš mobilný telefón vo vrecku, alebo kabelke.

Phone Link tiež slúži ako diaľkové ovládanie pre úpravu hlasitosti a prepínanie programov. Phone Link spolu s aplikáciou Beltone SmartRemote app môže premeniť Váš iPhone alebo Android na diskrétne a plnohodnotné diaľkové ovládanie.