Bezdrôtové príslušenstvo GN
Kompatibilné s ReSound, Beltone a Interton

Bezdrôtové príslušenstvo GN – kompatibilné s ReSound, Beltone a Interton.

Diaľkové ovládanie basic

Diaľkové ovládanie Basic Vám umožňuje diskrétne ovládať hlasitosť načúvacích prístrojov a meniť programy. Pri rozmeroch iba 7 x 2,5 cm si ho so sebou môžete zobrať kamkoľvek a kedykoľvek a uľahčiť si tak život s načúvacím prístrojom aj na cestách. 

MyPAL micro

Komunikácia, ktorá neprebieha tvárou v tvár je veľkou výzvou. Beltone myPAL micro je malý prenosný mikrofón, ktorý je možné dať blízko osoby ktorú chcete počuť. MyPAL zachytí čistý zvuk a to aj v hlučnom prostredí. Následne ho prenesie priamo do Vašich načúvacích prístrojov a umožní Vám tak bez problémov konverzovať

TV Streamer 2

Pomocou TV link si môžete vychutnať čistý zvuk televízie, alebo iného audio zariadenia tak hlasno, ako vám to vyhovuje a súčasne počuť Vaše okolie. TV Link je možné pripojiť takmer k akémukoľvek zariadeniu ako je televízia, HiFi veža, alebo počítač. Umožní Vám tak prístup k zábave priamo vo Vašich načúvacích prístrojoch.

 

Diaľkové ovládanie

Intuitívne diaľkové ovládanie Vám zaistí jednoduché a komfortné počutie. Jeho pomocou môžete upravovať hlasitosť jedného, alebo obidvoch načúvacích prístrojov, meniť programy, prepínať medzi zvukmi prenášanými z rôznych zariadení ako je televízia, rádio, myPAL, počítač. Jedným pohľadom na veľký LCD displej zistíte zvolený program, hlasitosť alebo stav batérie.

Phone Clip +

Phone Link Vám umožní počuť zvonenie telefónu priamo vo Vašich prístrojoch, telefonovať „hands-free“ aj keď je Váš mobilný telefón vo vrecku, alebo kabelke.

Phone Link tiež slúži ako diaľkové ovládanie pre úpravu hlasitosti a prepínanie programov. Phone Link spolu s aplikáciou Beltone SmartRemote app môže premeniť Váš iPhone alebo Android na diskrétne a plnohodnotné diaľkové ovládanie.