Resound Enzo Q
-
Pretože na každom slove záleží
Resound Enzo Q sú úplne nové načúvacie prístroje.
Adaptované na život aký chcú žiť dnešné deti. Kombinujú
najlepšiu možnú kvalitu zvuku s novými možnosťami
konektivity s "ich" svetom.

Prečo ReSound Enzo Q ?

Prístroje ReSound Enzo Q umožňujú deťom prepojenie s okolitým svetom a sprístupnia im cestu k porozumeniu reči a zvukom každodenného života. Pokročilé funkcie, moderná aplikácia, široká konektivita a inovatívny design zaručia radosť z nosenia načúvacích prístrojov ReSound Enzo Q.

Navyše pre deti do 18 rokov úplne bez doplatku.

Kompatibilita s Cochlear™ implantátmi

ReSound a Cochlear™  zdieľajú spoločnú bezdrôtovú technológiu, takže môžete pohodlne streamovať audio z kompatibilného* iOS alebo Android zariadenia do načúvacieho prístroja Enzo Q a implantátu Cochlear™  zároveň.

 

*pre zistenie kompatibility navštívte cochlear.com/compatibility a resound.com/compatibility

Adaptívna smerovosť

Funkcia, ktorá automaticky "nasmeruje" mikrofón na to, čo je podstatné - reč, tak aby bolo počúvanie príjemné aj v akusticky náročnom hlučnom prostredí.

Vyhľadávač

Funkcia vyhľadávač Vám umožní rýchlo a pohodlne lokalizovať načúvacie prístroje Vášho dieťaťa pokiaľ ich niekam odložilo a neviete ich nájsť.

Geotagging

Vďaka modernej aplikácii ReSound, môžete nastaviť preferovaný počúvací program pre špecifickú lokalitu. Prístroj automaticky upraví nastavenie keď sa nachádzate v preddefinovaných lokalitách tak, aby ste vždy dosiahli najlepší zážitok z počutia.

Aplikácia Smart app

Pomocou tejto aplikácie môžu deti nastaviť hlasitosť, výšky a basy alebo zmeniť program, nech už sú kdekoľvek. Možu tiež nastaviť obľúbené nastavenia pre školu a domov. S jednoduchou aplikáciou Smart App budú školáci a mladiství oveľa spokojnejší so svojím prístrojom vďaka jednoduchosti, ktorú prináša priamo do ich inteligentného telefónu.

Wind Guard - základný

Prístroje Enzo Q potláčajú svišťanie vetra v exteriéri tak, aby bolo možné spoľahlivo počuť reč a naplno si vychutnať pobyt v prírode.

Tinnitus sound generátor

Vďaka modulu TSG odzvonilo Vášmu tinnitusu. Načúvacie prístroje Enzo Q Vám pomocou maskovacieho šumu uľavia od nepríjemného pískania v ušiach.

So širokou ponukou bezdrôtového príslušenstva ReSound sa nikdy nestratíte!

S technológiou Made for iPhone môžu deti streamovať hovory, hudbu a mnoho ďalšieho z iPhonu, iPadu alebo iPod Touch priamo do načúvacieho prístroja rovnako ako do bezdrôtových slúchadiel.

Pokiaľ vlastníte Android alebo mobilný telefón s Bluetooth, môžete jednoducho streamovať hudbu, hovory a iné jednoduchým spárovaním ReSound Phone Clip+ s telefónom. 

Aplikácia, ktorá robí život jednoduchším

ReSound Smart 3D

ReSound Vám prináša modernú a intuitívnu aplikáciu pre zariadenia s iOS alebo Android, prostredníctvom ktorej jednoducho vyhľadáte Vaše stratené prístroje, skontrolujete stav batérie, upravíte zvuk tak, aby vyhovoval Vašim preferenciám alebo jednoducho upravíte hlasitosť či program v načúvacích prístrojoch. 

Prenášanie zvuku z Apple zariadení

Načúvacie prístroje Enzo Q umožňujú priame prenášanie zvuku z Vášho Apple zariadenia do načúvacieho prístroja bez potreby pripojenia iného bezdrôtového príslušenstva.

Prenášanie zvuku z Android zariadení

Pokiaľ vlastníte mobilný telefón kompatibilný s načúvacími prístrojmi*, operačným systémom Android 10.0 a vyšší a technológiou Bluetooth® 5.0, môžete bez starostí prenášať zvuk priamo do Vášho načúvacieho prístroja Enzo Q.

*kompatibilitu s načúvacími prístrojmi overte u predajcu mobilného telefónu. Nezaručujeme kompatibilitu s každým Android zariadením.

iSolate Nanotech

Už sa nebudete musieť báť o prístroj Vášho dieťaťa pri hraní. Prístroje Enzo Q sú malé a ľahké takže ho nebudú pri hre rušiť. Navyše vďaka inovatívnej vrstve iSolate Nanotech trvalo odpudzujú vlhkosť a nečistoty a spĺňajú normu IP68.

Prístup k zvuku je kľúčový

Bábätká so stratou sluchu potrebujú prístup k zvuku okolo nich čím skôr, aby bolo možné položiť pevný základ pre vývoj ich reči a schopnosť učenia.

Najpopulárnejšie načúvacie prístroje pre deti sú takzvané BTE- závesné prístroje, ktoré  spolu s pripojenou ušnou koncovkou splňujú nároky na komfort a stabilitu.

Prístroje určené tejto vekovej kategórie musia byť taktiež veľmi odolné

Pretože prístup k reči je najdôležitejší

Každé slovo ktoré deti počujú im pomáha učiť sa, komunikovať a zapájať sa do toho, čo sa deje naokolo.

Čím viac prístupu k zvukom majú, hlavne pokiaľ ide o reč, tým lepšie.

Čim sú deti staršie, dostávajú sa do zložitejších situácií a pomocou komunikácie si začínajú budovať vzťahy s rodinou a priateľmi.

ReSound Enzo Q prináša skvelé porozumenie reči, ktoré je veľmi dôležité pre Vaše dieťa pri vývoji jazyka, schopnosti učiť sa a tvoriť si nové priateľstvá.

Pretože počutie je kľúčom k učeniu

Keď dieťa začne chodiť do školy, je jeho schopnosť sústrediť sa na reč učiteľa alebo spolužiakov kľúčová pre jeho vzdelanie. Preto sú odborne nastavené načúvacie prístroje zásadné.

Školáci sa často musia na rečníka sústrediť v hlučnom prostredí ako je trieda, takže efektívna stratégia potlačenia okolitého hluku sa stáva ešte dôležitejšou. Bezdrôtový mikrofón firmy ReSound umožní Vášmu dieťaťu sústrediť sa na učiteľa, spolužiakov alebo na Vás.

Prezrite si našu ponuku ReSound Enzo Q

Enzo Q 598 BTE DWT
Enzo Q 588 BTE DWHT

Pre zobrazenie prístroja kliknite na obrázok