Tympanometer touchTymp

Moderné zariadenia pre diagnostiku stredného ucha

Rada tympanometrov touchTymp mení tympanometriu na intuitívne, efektívne a jednoduché vyšetrenie. Uľahčite si prácu vďaka 10.4” dotykovému displeju s uživateľsky príjemným prostredím, ktoré Vám umožní jednoducho ovládať merania a meniť nastavenia podľa Vašich potrieb. Tympanometre touchTymp majú integrovanú tlačiareň, modely touchTymp MI 26 a MI 36 navyše ponúkajú audiometriu pomocou vzdušného a kostného vedenia pre ešte výraznejšie uľahčenie a zrýchlenie Vašej práce.

Plná kontrola nad vyšetrením vďaka ľahkým a ergonomickým sondám, ktoré sú vybavené svetelnými indikátormi.

Moderný touchTymp RaceCar robí pre malých pacientov vyšetrenie jednoduchým a zábavným vďaka veselej animácii zobrazovanej na displeji počas testu (voliteľné rozšírenie všetkých modelov touchTymp).

Vysoké rozlíšenie displeja - ľahko čitateľné výsledky meraní

Plne dotykový displej pre intuitívne a jednoduché ovládanie

Merací tón sondy 226 Hz, 678 Hz, 800 Hz a voliteľne aj 1kHz (podľa modelu)

Stimuly akustických reflexov: 500 Hz, 1 kHz, 2 kHz, 4 kHz

Diagnostické verzie MI34, MI34 H a MI36 tiež s testom Eustachovej trubice (ETF)

Model MI26 a MI36 v kombinácií s audiometrom (vzdušné aj kostné vedenie)

Voliteľne dodávané aj so softvérom MAICO Session kompatibilným s databázami OtoAccess a NOAH

Skríningové a diagnostické

zariadenia pre testovanie stredného ucha

Rada tympanometrov touchTymp pozostáva zo zariadení ideálnych pre tympanometriu skríning a diagnostiku stredného ucha. Tympanometre touchTymp MI 24 a MI 26 ponúkajú ergonomické perové sondy pre skríningové testy. Tympanometre MI 34 a MI 36 zas ponúkajú ľahký ramenný box, ktorý je možné jednoducho pripnúť na pacienta pre jednoduché vykonanie skríningových aj diagnostických vyšetrení.

Vďaka množstvu štandartných protokolov jednoducho vykonáte množstvo skríningových a diagnostických testov ako: tympanometriu pri 226 Hz, tympanometriu s automatickými alebo fixnými testami akustickýh reflexov, Reflex Decay test a testy funkčnosti Eustachovej trubice.

Testovanie stredného ucha

pre všetky vekové kategórie

Vaši pacienti sú rozdielni, rovnako ako rada touchTymp. Tympanometre touchTymp sú dizajnované pre potreby všetkých vekových kategórií. Pomocou rady touchTymp môžete vykonávať skríningové aj diagnostické testy pri všetkých vekových kategóriách – aj novorodencoch. Voliteľný vysokofrekvenčný merací tón sondy s frekvenciou 1kHz poskytne relevantné výsledky pri testovaní novorodencov (vysokofrekvenčná tympanometria).

Jednoduchá tlač

Zjednodušenie práce vďaka vstavanej tlačiarni v tympanometroch touchTymp. Po vložení sondy do držiaku sa údaje z vyšetrenia automaticky vytlačia. Tlač je možné spustiť automaticky aj manuálne pomocou dotykového tlačidla na displeji.

Audiometria a tympanometria v jednom

Modely touchTymp MI 26 a MI 36 kombinujú testovanie stredného ucha a audiometriu v jednom zariadení. Jednoducho prepínajte medzi testami bez potreby reorganizovania pracoviska.  

Vyberte si touchTymp MI 26 pre základné audiometrické testy a testy stredného ucha.

Model touchTymp MI 36 Vám poskytne diagnostické funkcie pre testy stredného ucha a audiometriu.

Porovnanie modelov touchTymp

touchTymp MI 24

touchTymp MI 26

touchTymp MI 34

touchTympMI 36

Videonávod na používanie tympanometrov rady touchTymp

Požiadať o cenovú kalkuláciu