Resound UpSmart
-
Pretože na každom slove záleží
Resound UpSmart sú úplne nové načúvacie prístroje.
Adaptované na život aký chcú žiť dnešné deti. Kombinujú
najlepšiu možnú kvalitu zvuku s novými možnosťami
konektivity s "ich" svetom.

Prečo ReSound UpSmart ?

Prístroje ReSound UpSmart umožnujú deťom prepojenie s okolitým svetom a sprístupnia im cestu k reči a základným zvukom každodenného života. 

Navyše pre deti do 18 rokov úplne bez doplatku.

Surround sound by ReSound

Moderná technológia Surround Sound zaisťuje dokonalé počutie pri konštante čistom a príjemnom zvuku dokonca aj pri veľkom zosilnení v akomkoľvek prostredí.

Vyhľadávač

Funkcia vyhľadávač vám umožní rýchlo a pohodlne lokalizovať načúvacie prístroje Vášho dieťaťa pokiaľ ich niekam odložilo a neviete ich nájsť.

Aplikácia Smart app

Pomocou tejto aplikácie môžu deti nastaviť hlasitosť, výšky a basy alebo zmeniť program, nech už sú kdekoľvek. Možu tiež nastaviť obľúbené nastavenia pre školu a domov. S jednoduchou aplikáciou Smart App budú školáci a mladiství oveľa spokojnejší so svojím prístrojom vďaka jednoduchosti ktorú prináša priamo do ich inteligentného telefónu.

So širokou ponukou bezdrôtového príslušenstva ReSound sa nikdy nestratíte !

S technológiou Made for iPhone môžu deti streamovať hovory, hudbu a mnoho ďalšieho z iPhonu, iPadu alebo iPod Touch priamo do načúvacieho prístroja rovnako ako do bezdrôtových slúchadiel.

Pokiaľ vlastníte Android alebo mobilný telefón s Bluetooth lastníte Android nebo mobilní telefon s Bluetooth, taktiež môžete jednoducho streamovať hudbu, hovory a iné jednoduchým spárovaním ReSound Phone Clip+ s telefónom. 

Malé - veľké vychytávky

  • Stick and go- nálepky pre novorodencov a bábätká zabraňujúce skĺznutiu načúvacieho prístroja.
  • Clip and go- Clip and go zaistia že načúvacie prístroje nevypadnú z kočíku, postieľky alebo detskej sedačky
  • Bend and go- prispôsobia sa kontúram ucha a nedovolia prístrojom padnúť ani pri najaktívnejších predškolákoch a školákoch

Široká paleta farieb

Vyberte si zo širokej palety atraktívnych farieb, alebo nechajte výber na Vašich ratolestiach.

iSolate Nanotech

Už sa nebudete musieť báť o prístroj Vášho dieťaťa pri hraní. Prístroje UpSmart sú malé a ľahké takže ho nebudú pri hre rušiť a navyše vďaka inovatívnej vrstve iSolate Nanotech trvalo odpudzujú vlhkosť a nečistoty.

Prístup k zvuku je kľúčový

Bábätká so stratou sluchu potrebujú prístup k zvuku okolo nich čím skôr, aby bolo možné položiť pevný základ pre vývoj ich reči a schopnosť učenia.

Najpopulárnejšie načúvacie prístroje je deti sú takzvané BTE- závesné prístroje, ktoré  spolu s pripojenou ušnou koncovkou splňujú nároky na komfort a stabilitu.

Prístroje určené tejto vekovej kategórie musia byť taktiež veľmi odolné

Pretože prístup k reči je najdôležitejší

Každé slovo ktoré deti počujú im pomáha učiť sa, komunikovať a zapájať sa do toho, čo sa deje naokolo.

Čím viac prístupu k zvukom majú, hlavne pokiaľ ide o reč, tým lepšie.

Čim sú deti staršie, dostávajú sa do zložitejších situácií a pomocou komunikácie si začínajú budovať vzťahy s rodinou a priateľmi.

ReSound Up Smart prináša skvelé porozumenie reči ktoré je veľmi dôležité pre Vaše dieťa pri vývoji jazyka, schopnosti učiť sa a tvoriť si nové priateľstvá.

Pretože počutie je kľúčom k učeniu

Keď dieťa začne chodiť do školy, je jeho schopnosť sústrediť sa na reč učiteľa alebo spolužiakov kľúčová pre jeho vzdelanie. Preto sú odborne nastavené načúvacie prístroje zásadné.

Školáci sa často musia na rečníka sústrediť v hlučnom prostredí ako je trieda, takže efektívna stratégia potlačenia okolitého hluku sa stáva ešte dôležitejšou. Bezdrôtový mikrofón firmy ReSound umožní Vášmu dieťaťu sústrediť sa na učiteľa, spolužiakov alebo na Vás.

Prezrite si našu ponuku

Pre zobrazenie prístroja kliknite na obrázok