easyScreen BERAphone®

ABR + OAE skríning s unikátnym MAICO BERAphone®

MAICO easyScreen kombinuje automatické skríningové vyšetrenie ABR a OAE  v jednom zariadení. Prináša tak nákladovo efektívny skríning sluchu, ktorý pozostáva z dvoch samostatných metód merania – ABR a OAE. Prístroj easyScreen Vám uľahčí prácu v mnohých smeroch, ide o malé a prenosné zariadenie s funkciou automatického binaurálneho ABR skríningu. Špecifický stimul CE-Chirp® poskytuje presné výsledky testov v priebehu niekoľkých sekúnd. Toto ABR a OAE zariadenie je jednoduché na ovládanie a umožňuje aj neskúseným používateľom dosiahnuť presné objektívne výsledky z testovania vďaka prehľadným inštrukciám priamo na displeji prístroja.

Sonda easyScreen BERAphone® prináša integrované elektródy a prevodník, umožní ABR skríning bez potreby použitia jednorázového spotrebného materiálu (lepiace elektródy a pod.). Všetky súčasti Vášho easyScreen BERAphone® môžete jednoducho prenášať a skladovať vo voliteľnom easyCart tak, aby ste mali všetko potrebné vždy po ruke. 

Unikátna sonda BERAphone®, meranie bez potreby použitia jednorázového spotrebného materiálu

Rýchle a presné ABR + OAE skríningové testy sluchu a sluchovej dráhy

Výkonná automatizovaná ABR skríningová metóda so stimulom CE-Chirp®

Intuitívne uživateľské rozhranie a veľký dotykový displej

Malé, ľahké a jednoducho prenosné zariadenie

Voliteľná HearSIM™ databáza pacientov

Voliteľný easyCart pre organizovanú mobilnú pracovnú stanicu

BERAphone® - inteligentný skríning

Vykonanie ABR testu nebolo nikdy jednoduchšie, BERAphone® umožňuje spustiť test stlačením jediného tlačidla.

Integrovaná ochrana uvoľnenia elektród poskytuje vždy spoľahlivý test. Farebné LED diódy prehľadne indikujú zvolené ucho pre test, zobrazujú impedanciu a tiež spätnú väzbu počas celého ABR testu. Vďaka BERAphone® sa môžete viac sústrediť na bábätko.

Odpružené elektródy sa jemne adaptujú na akýkoľvek tvar hlavy. Otočná čelová elektróda môže byť vymenená za voliteľnú dlhšiu elektródu pre menšiu novorodeneckú hlavu – spoľahlivé umiestnenie na hlavu každého bábätka. 

S MAICO BERAphone® je ABR test nákladovo efektívny a pre bábätká priateľský a pohodlný.

Novorodenecký skríning sluchu nebol nikdy jednoduchší

Ideálne riešenie pre použitie v ambulanciách, nemocniciach a klinikách, easyScreen je moderný prístroj a jeho použitie je naozaj jednoduché. Nie je potrebné zdĺhavé školenie pre správne vykonanie testu, keďže ABR aj OAE testy sú plne automatické s prehľadnými inštrukciami na dotykovom displeji tak, aby ste vykonali novorodenecký skríning jednoducho a spoľahlivo. easyScreen Vás upozorní na všetky dôležité kroky pred testovaním a upozorní Vás na prípadné vonkajšie rušenie testovania. Napríklad pokiaľ zariadenie detekuje príliš veľa hluku alebo zle nasadenú meraciu sondu, upozorní Vás, aby ste tieto nedostatky mohli ešte pred testovaním odstrániť. Ešte nikdy nebolo jednoduchšie a komfortnejšie vykonať komplexný novorodenecký skríning sluchu.

Špecifický stimul CE-Chirp®a výkonný detekčný algoritmus

MAICO easyScreen využíva na meranie ABR špecifický stimul CE-Chirp®,
ktorý stimuluje všetky oblasti cochley naraz, čím generuje oveľa väčšiu
odozvu na zvukový podnet než štandardný klik (bežne požívaná stimul).
Táto metóda vedie k vysoko presným výsledkom testov ABR. Výkonný
detekčný algoritmus v kombinácií s CE-Chirp® stimulom zabezpečí plne automatické objektívne meranie ABR a veľmi presné výsledky testov v priebehu pár sekúnd.

Výber je na Vás

MAICO easyScreen Vám prináša maximálnu flexibilitu. MAICO easyScreen
OAE+ABR pre kombinovaný skríning môže byť nakonfigurovaný presne podľa
Vašich požiadaviek. Vyberte si pre Vás ideálnu kombináciu ABR
testovania 

  • s unikátnym Beraphone®
  • a/alebo vkladacie slúchadlá (s alebo bez EarCups™)

plus voliteľná SnapPROBE™ sonda pre TEOAE a/alebo DPOAE testovanie.

Potrebujete udržiavať Vašu pracovnú stanicu organizovanú no zároveň ju mať flexibilnú? easyCart predstavuje jednoduchú mobilnú stanicu pre skríning sluchu, ktorú ľahko presuniete z miestnosti do miestnosti. Vrchná polička Vám poskytne dosť miesta pre Váš easyScreen, BERAphone® a tlačiareň.  Odkladací priestor ľahko využijete na uloženie príslušenstva ako napr. dezinfekčný gél a spotrebný materiál, ktorý budete mať vždy po ruke.

Ako na správny ABR skríning s unikátnym easyScreen BERAphone®?

Pozrite si krátky videonávod, vďaka ktorému sa dozviete všetko potrebné.

Požiadať o cenovú kalkuláciu