Individuálne ušné koncovky

k načúvacím prístrojom

Individuálne ušné koncovky sú neoddeliteľnou súčasťou načúvacích prístrojov. Dobrá koncovka musí správne „sedieť“ v uchu a poskytovať optimálne utesnenie. Všetky naše koncovky pre Vás vyrábame najmodernejšou technológiou 3D tlače ktorá zaručuje najvyššiu kvalitu a presnosť. Vzhľadom na širokú ponuku materiálov a tvarov ušných koncoviek nás prosím kontaktujte pre výber toho správneho typu pre Vás.

Cena na lekársky poukaz: 0,00€

Cena pre samoplatcu: 13,09€

Materiál

Tvrdý akrylát

  • jednoduché vkladanie a vyberanie
  • odolný a nárazuvzdorný
  • odpudzuje nečistoty
  • ľahko sa čistí

Vysoko transparentný materiál sa spracováva priamou 3D tlačou. Ušné koncovky vyrobené z 3D akrylátu majú vysokú odolnosť proti poškodeniu, sú robustné, mimoriadne ľahko sa udržiavajú a spĺňajú najvyššie estetické a kvalitatívne požiadavky. Vďaka nášmu unikátnemu trojstupňovému procesu brúsenia majú všetky koncovky hladký povrch ktorý odpudzuje nečistoty.

Mäkký silikón

  • mäkký a pohodlný
  • pre citlivé uši
  • vysoká tesnosť
  • zložitejšia manipulácia

Vďaka najmodernejšej metóde výroby ušných koncoviek pomocou foriem spracovaných na 3D tlačiarni sú naše mäkké koncovky odolné, tenké a príjemné na dotyk . Náš mäkký silikón je biokompatibilný a neobsahuje žiadne zmäkčovadlá, vďaka čomu je šetrný k pokožke a vhodný pre veľmi citlivé uši. Vďaka elastickým vlastnostiam materiálu sa silikónové koncovky vyznačujú vysokým pohodlím pri dlhodobom nosení.

Prevedenie

Dobre vieme, že každá kombinácia straty sluchu a tvaru ucha sú jedinečné. Preto prinášame hneď niekoľko druhov individuálnych koncoviek. Dokážeme tak každú koncovku vyrobiť presne podľa individuálnych potrieb každého zákazníka.

Ako na to?

Každá koncovka je vyrábaná na mieru podľa odtlačku ucha, ktorý Vám radi vyhotovíme na jednej z našich pobočiek. Termín návštevy si môžete rezervovať prostredníctvom online rezervačného systému.

Pokiaľ už máte vyhotovený odtlačok ucha, môžete nám ho zaslať poštou.