easyScreen

ABR + OAE kombinované v jednom skríningovom zariadení

Prístroj easyScreen kombinuje automatické skríningové vyšetrenie ABR a OAE  v jednom zariadení. Prináša tak nákladovo efektívny skríning sluchu, ktorý pozostáva z dvoch samostatných metód merania – ABR a OAE. Zariadenie easyScreen Vám uľahčí prácu v mnohých smeroch, ide o malé a prenosné zariadenie s funkciou automatického binaurálneho ABR skríningu. Špecifický stimul CE-Chirp® poskytuje presné výsledky testov v priebehu niekoľkých sekúnd. Toto ABR a OAE zariadenie je jednoduché na ovládanie a umožňuje aj neskúseným používateľom dosiahnuť presné objektívne výsledky z testovania vďaka prehľadným inštrukciám priamo na displeji prístroja.

Rýchle a presné ABR+OAE (TEOAE, DPOAE) skríningové testy

Automatizovaná ABR skríningová metóda so stimulom CE-Chirp®

Intuitívne uživateľské rozhranie a veľký dotykový displej

Ľahký a prenosný prístroj

Voliteľná HearSIM™ databáza pacientov

Voliteľný easyCart pre organizovanú mobilnú pracovnú stanicu

Novorodenecký skríning sluchu nebol nikdy jednoduchší

Ideálne riešenie pre použitie v ambulanciách, nemocniciach a klinikách, easyScreen je moderný prístroj a jeho použitie je naozaj jednoduché. Nie je potrebné zdĺhavé školenie pre správne vykonanie testu, keďže ABR aj OAE testy sú plne automatické s prehľadnými inštrukciami na dotykovom displeji tak, aby ste vykonali novorodenecký skríning jednoducho a spoľahlivo. easyScreen Vás upozorní na všetky dôležité kroky pred testovaním a upozorní Vás na prípadné vonkajšie rušenie testovania. Napríklad pokiaľ zariadenie detekuje príliš veľa hluku alebo zle nasadenú meraciu sondu, upozorní Vás, aby ste tieto nedostatky mohli ešte pred testovaním odstrániť. Ešte nikdy nebolo jednoduchšie a komfortnejšie vykonať komplexný novorodenecký skríning sluchu.

Špecifický stimul CE-Chirp®a výkonný detekčný algoritmus

MAICO easyScreen využíva na meranie ABR špecifický stimul CE-Chirp®, ktorý stimuluje všetky oblasti cochley naraz, čím generuje oveľa väčšiu odozvu na zvukový podnet než štandardný klik (bežne požívaná stimul). Táto metóda vedie k vysoko presným výsledkom testov ABR. Výkonný detekčný algoritmus v kombinácií s CE-Chirp® stimulom zabezpečí plne automatické objektívne meranie ABR a veľmi presné výsledky testov v priebehu pár sekúnd.

Najlepšia starostlivosť pre najmenšie uši

MAICO easyScreen SnapPROBE™ Vám zaistí najlepšie výsledky testov a súčastne poskytne bábätku vysoký komfort počas testovania. Sonda SnapPROBE™ je veľmi ľahká a jednoducho sa zmestí aj do tých najmenších uší. Nové Sanibel™ koncovky vďaka symetrickému dizajnu jednoducho zapadnú na sondu. Sonda samotná je chránená vymeniteľným cerumenovým filtrom. Čas potrebný na čistenie a dezinfekciu sú tak významne zredukované.

Výber je na Vás

MAICO easyScreen Vám prináša maximálnu flexibilitu. MAICO easyScreen OAE+ABR pre kombinovaný skríning môže byť nakonfigurovaný presne podľa Vašich požiadaviek. Vyberte si pre Vás ideálnu kombináciu ABR testovania 

  • s unikátnym Beraphone®
  • a/alebo vkladacie slúchadlá (s alebo bez EarCups™)

plus voliteľná SnapPROBE™ sonda pre TEOAE a/alebo DPOAE testovanie. 

Potrebujete udržiavať Vašu pracovnú stanicu organizovanú no zároveň ju mať flexibilnú? easyCart predstavuje jednoduchú mobilnú stanicu pre skríning sluchu, ktorú ľahko presuniete z miestnosti do miestnosti. Vrchná polička Vám poskytne dosť miesta pre Váš easyScreen, BERAphone® a tlačiareň.  Odkladací priestor ľahko využijete na uloženie príslušenstva ako napr. dezinfekčný gél a spotrebný materiál, ktorý budete mať vždy po ruke.

Požiadať o cenovú kalkuláciu