MB 11 Classic

Automatizovaný binaurálny ABR skríning pre novorodencov

MB 11 Classic ponúka rýchly a automatizovaný ABR test pre novorodencov. ABR softvér kombinuje tri kroky do jedného – kontrola merania, vyhodnotenie výsledkov a manažment pacientov. 

Vyberte si medzi vykonaním testu s náušníkmi Infant EarCups™ alebo ušnými koncovkami. Patentovaný CE-Chirp® s pokročilým ABR algoritmom a integrovanou automatickou kontrolou impedancie, Vám umožní skríning Vašich malých pacientov v priebehu niekoľkých sekúnd.

Automatický ABR skríning s CE-Chirp® stimulom

Testovanie oboch uší naraz (binaurálny ABR skríning)

Automatická kontrola impedancie

Automatický export dát

Náušníky Sanibel Infant EarCups ™ a Snap elektródy

Rýchlejšie výsledky vďaka patentovanému CE-Chirp®

MAICO MB 11 Classic využíva na meranie patentovaný CE-Chirp®  ktorý stimuluje všetky oblasti cochley súčasne.  pre vynegerovanie oveľa väčšej reakcie než štandartný klik. Táto metóda vedie k vysoko presným výsledkom testov ABR. 

Celý test trvá zvyčajne menej ako 3 minúty, zariadenie zachytí a overí reakciu pri 35 dB nHL v oboch ušiach súčasne (automatický binaurálny ABR skríning).

Presné umiestnenie

MB 11 Classic je navrhnutý pre použitie so Sanibel Infant EarCups™.  Tieto špeciálne náušníky umožňujú ľahké umiestnenie okolo uší pred začatím ABR testu. Spolu so Snap elektródami tak spoľahlivo redukuje čas potrebný na prípravu a zabezpečí vždy spoľahlivé výsledky.

Požiadať o cenovú kalkuláciu