ERO•SCAN

OAE testovanie so skríningovými alebo diagnostickými funkciami

MAICO ERO•SCAN ponúka skríningové alebo diagnostické meranie otoakustických emisií metódou TE OAE a/alebo DPOAE. s jednoduchou a intuivívnou manipuláciou. Prehľadný OLED displej zobrazuje riadkové a stĺpcové diagramy, jednoduché a rýchle meranie, automatické vyhodnotenie výsledkov Pass/Refer.

Ak potrebujete zariadenie na OAE skríning sluchu, ERO•SCAN poskytuje automatizované testy s 2 skríningovými protokolmi DPOAE a 2 protokolmi TEOAE. ERO•SCAN je tak ideálny pre skríningové programy sluchu a umožňuje rýchle overenie a posúdenie sluchového systému. ERO•SCAN predstavuje ideálne riešenie na skríning novorodencov, dojčiat, detí i dospelých.

Vyberte si diagnostickú verziu systému ERO•SCAN a využite rozšírené možnosti testovania. Táto verzia sa prispôsobuje špeciálnym potrebám otológov, audiológov a otolaryngológov. Vďaka rozšírenému frekvenčnému rozsahu, je ideálny  na testovanie osôb všetkých vekových kategórií. Dodáva sa s 5 diagnostickými protokolmi DPOAE a 3 diagnostickými protokolmi TEOAE, z ktorých 4 protokoly DPOAE a 2 protokoly TEOAE možné individuálne prispôsobiť.

Skríningové a diagnostické merania pomocou TEOAE a/alebo DPOAE

Rýchly automatický skríning OAE s výsledkami Pass/Refer a grafickým zobrazením

2 protokoly DPOAE a 2 protokoly TEOAE pre skríningové zariadenia,
5 protokolov DPOAE a 3 protokoly TEOAE pre diagnostické zariadenia

Vysoká odolnosť voči šumu pre prevádzku v bežnom klinickom prostredí

Malý, ľahký a prenosný prístroj, malá ušná sonda vhodná aj pre novorodencov

Ostrý a dobre čitateľný farebný OLED displej

Bezdrôtová komunikácia s PC a voliteľnou tlačiarňou

Voliteľný softvér MAICO Sessions pre PC, pripojiteľný k databáze pacientov OtoAccess® alebo Noah pre jednoduchú správu údajov

Jenoducho použiteľné OAE zariadenie

Automatizovaný ERO•SCAN umožňuje jednoduché a rýchle vykonanie testov. Obsluha prístroja je mimoriadne jednoduchá, intuitívna a výsledky sa ľahko čítajú a interpretujú. Testy sú úplne objektívne, pretože nie je potrebná reakcia pacienta. Patentovaný algoritmus ERO•SCAN umožňuje spoľahlivé testovanie aj s hlukom v pozadí a bľabotaní do intenzity 55 dBSPL až 65 dBSPL. Prístroj ERO•SCAN si môžete vziať všade tam, kde je potrebný; je malý, ľahký a dokáže vykonať až 1 000 testov, než bude potrebné dobíjanie. Malá sonda uľahčuje manévrovanie okolo hlavy pacienta, aby sa dosiahlo tesné utesnenie ucha.

Udržte si prehľad o dátach

Zariadenie ERO•SCAN uchováva až 250 testov priamo v zariadení. Pomocou databázového softvéru, môžete exportovať výsledky testov zo zariadenia do počítača. Svoje údaje môžete tiež jednoducho exportovať do systému Hi-Track alebo OZ. Používanie databázového softvéru vám tiež poskytuje prostriedky na vytváranie podrobných správ, ktoré môžete založiť alebo elektronicky preposlať. Vytvorte si „bezpapierovú“ kanceláriu uložením výsledkov testov vo formáte PDF, pre elektronické archivovanie alebo odosielanie e-mailom.

Voliteľná bezdrôtová tlačiareň

Aby bol systém ERO•SCAN ideálny pre mobilné použitie, ponúkame prenosnú bezdrôtovú tlačiareň MPT-II. Tlačiareň rýchlo vytlačí výsledky testov a podporí Vás pri sledovaní údajov prostredníctvom termálnych výtlačkov. ERO•SCAN môžete nastaviť na priamu automatickú tlač výsledkov testov alebo nastaviť  manuálne spúšťanie tlače.

Ako na správny OAE skríning s unikátnym prístrojom ERO•SCAN?

Pozrite si krátky videonávod, vďaka ktorému sa dozviete všetko potrebné.

Požiadať o cenovú kalkuláciu