Úrovne načúvacích prístrojov

Vyznať sa v cenových úrovniach načúvacích prístrojov môže byť niekedy zložité. Spolu s rozrastajúcou sa ponukou, sa stáva výber čoraz ťažším. Preto Vám chceme uľahčiť výber Vášho nového načúvacieho prístroja. Nižšie Vám jednoducho vysvetlíme, čo očakávať od jednotlivých úrovní načúvacích prístrojov, aby ste si moli vybrať ten pravý načúvací prístroj pre Vás.

O jednotlivých typoch načúvacích prístrojov sa môžete dozvedieť viac kliknutím na tlačidlo nižšie:

1/5

Budget

Načúvacie prístroje tejto úrovne Vám prinášajú základnú funkciu – zosilnenie zvuku. Iné funkcionality sú značne obmedzené, no svoj primárny účel splnia na jednotku a sú tak vhodné pre používateľov, ktorí nechcú príliš investovať.

2/5

Basic

Pri načúvacích prístrojoch Basic nájdete aj rozšírené funkcionality, ako spojenie s mobilným telefónom a bezdrôtovým príslušenstvom, streaming zvuku, či základné funkcie vylepšenia zvuku ako smerovosť mikrofónov.

3/5

Plus

Úroveň plus Vám prináša rozšírené, adaptívne, funkcie vylepšenia zvuku ako napríklad adaptívnu smerovosť. Všeobecne povedané, od načúvacích prístrojov Plus môžete očakávať lepšiu a čistejšiu kvalitu zvuku. Prístroje ReSound Vám navyše prinášajú aj možnosť diaľkového nastavenia prístroja cez internet.

4/5

Top

Prístroje úrovne Top opäť posúvajú kvalitu zvuku o level vyššie. Ponúkajú Vám napríklad automatické nastavenie prístrojov vzhľadom na počúvaciu situáciu, lepšiu zrozumiteľnosť v hlučnom prostredí alebo počutie aj tých najtichších tónov.

5/5

Pro

Úroveň Pro predstavuje najvyšší komfort a zážitok pre používateľa. Dokonalá orientácia v priestore, prvotriedne počutie v hlučnom prostredí, automatické prispôsobenie akémukoľvek prostrediu a iné najmodernejšie funkcie Vám sprostredkujú počutie takmer nerozoznateľné od zdravého ucha.

Teraz už viete, čo očakávať od jednotlivých urovní načúvacích prístrojov. V tabuľke nižšie si tak môžete vybrať ten správny načúvací prístroj pre Vás...

1/5

Budget

2/5

Basic

3/5

Plus

4/5

Top

5/5

Pro